
Ікона Спасителя в ризі з позолотою 54х50см
5 190 ₴
- Під замовлення
- Код: 3762-y
Відправка з 09 травня 2026+380685599807
- +380 (95) 095-81-00замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ікона Спасителя, риза лита, позолочена, лик - літографія, в широкому багеті, ручна робота. Внутрішня рама позолочена за склом, дерево ясен, ікона запаяна з двох сторін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 540 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 190 ₴




