
Григорій Богослов, Василь Великий, Іоан Златоуст. Вітраж (УФ друк) Довжина 127 см, ширина 62 см.
976 ₴
- В наявності
- Код: 2893-s
+380 (95) 095-81-00
замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Виготовлення вітражів/ ікон на плівці оракал з ультрафіолетовим друком. Не вигоряє, стійкий до зовнішніх та механічних пошкоджень.
Виготовимо макети рисунків для Вікон церкви, біблійні сюжети, різні християнські символи на самоклеючій плівці оракал. Ви можете самі прикрасити вікна або двері свого Храму! На розробку макету потрібно кілька днів. У нас індивідуальний підхід до кожного замовлення! З усіх питань пишіть або телефонуйте за номерами на сайті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Пластик |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 1270 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Довжина | 1 мм |
| Вага | 0.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 976 ₴


