
Преподобний Іоанн Ліствичник, ікона 32х28 см
1 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 16984-v
Відправка з 08 травня 2026+380685599807
- +380 (95) 095-81-00замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔸 Розмір: 32х28 см
🔸 Високоякісний друк образу
🔸 Кіот із натурального дерева з якісною фурнітурою забезпечує довговічність і естетичну довершеність.
🔸 Виготовляється з дотриманням церковних традицій та увагою до духовного змісту.
🎁 Даруємо знижку -5% на наступне замовлення
Зніміть коротке відео-огляд або «розпаковку» придбаного товару.
Не обов’язково показувати себе — просто скажіть, що придбали товар у магазині “Трикірій”.
📩 Надішліть відгук на Viber — отримаєте знижку на наступну покупку!
🔻 Перегляньте також:
Ікони великі 120×60, Ікони церковні 56х48 і 80х60см, Широкоформатні ікони, <a href='"https://trikiriy.com/ua/g28910324-ikony-malyh-razmerov"' target="_self">Ікони малих розмірів: іменні, аналойні, подарункові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴





