Іконка для дому в пластиковій оправі 18×15см на підставці (можуть бути різні Образи)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.15 кг |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 180 мм |
| Дата виробництва | XXI век |
| Довжина | 10 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴







Відправка з 17 травня 2026