Комплект Ікон для Царських Врат іконостасів на замовлення.
d-30cm
Пропонуємо комплекти ікон для Царських Врат іконостасу, виготовлені на замовлення з урахуванням канонічних вимог та стилістики храму. Виготовлення — з урахуванням розмірів іконостасу.
Ціни уточнюйте за номерами на сайті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Без покриття |
| Різьба | плита |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 290 ₴/комплект


Відправка з 19 квітня 2026