
Кіот для ікон лакований, фігурний із дерева зі склом 19×22см, під ікону розмір 12×10 см
320 ₴
- В наявності
- Код: 14918-at
+380 (95) 095-81-00
замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кіот лакований з дерева 19×22см. зі склом, для ікон 12×10 см
Только для печатных иконок. Не подходит для вышитых или икон с бисером.
У нашому каталозі представлено відмінний вибір храмових ікон та ікон для дому та офісу в інтернет магазині церковної начиння трикирій! Ікона мала ручної роботи зі склом. Можливі розміри ікон 35х30см, 120х60см, або 110х80см в фігурному кіоті. На спецзамовлення виготовимо розмір ікони ще більшого формату. Кіот в іконі з дерева, пофарбований. Підстава ікони, фон - плівка металізована з тисненням православного рельєфу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


