
Кіот лакований фігурний з дерева зі склом 16×19 см, під ікону 12×10 см з декором камінням
250 ₴
- В наявності
- Код: 14914-at
+380 (95) 095-81-00
замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кіот лакований з дерева зі склом 16×19см., під ікону 12×10 см
Лише для друкованих ікон. Не підходить для вишитих або ікон з бісером.
У нашому каталозі представлено відмінний вибір храмових ікон та ікон для дому та офісу в інтернет магазині церковної начиння трикирій! Ікона мала ручної роботи зі склом. Можливі розміри ікон 35х30см, 120х60см, або 110х80см в фігурному кіоті. На спецзамовлення виготовимо розмір ікони ще більшого формату. Кіот в іконі з дерева, пофарбований. Підстава ікони, фон - плівка металізована з тисненням православного рельєфу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

