
Ікона Ангел Хранитель, для дому 28*24см
2 220 ₴
- В наявності
- Код: 14464-olg
+380685599807
- +380 (95) 095-81-00замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ікона виготовлена методом гальванопластики, покрита шаром чистого срібла, є фрагменти золочення. Рама виготовлена з натурального дерева, пофарбована олійною фарбою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴



