
Подарункова ікона Ангела Охоронця для дому 15,5×17,5×4 см
840 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14462-olg
+380685599807
- +380 (95) 095-81-00замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ікона виготовлена методом гальванопластики — високоточна технологія нанесення металу, яка забезпечує довговічність і благородний вигляд. Покрита шаром срібла, з окремими елементами золочення, що підкреслюють глибину та священну символіку зображення.
Рама — з натурального дерева, фарбована вручну якісною олійною фарбою, що додає іконі благородного вигляду та робить її ідеальним подарунком або прикрасою для дому, каплиці чи храму.
Ікона стане символом духовної підтримки, сімейного затишку та джерелом щоденної молитви.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴




