
Святитель Миколай Чудотворець ікона на дарунок 19х17.5см
1 260 ₴
- Під замовлення
- Код: 14459-olg
Відправка з 09 травня 2026+380685599807
- +380 (95) 095-81-00замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ікона Миколи Чудотворця у малому багеті. Ікона виготовлена методом гальванопластики, покрита шаром чистого срібла, є фрагменти золочення. Рама виготовлена з натурального дерева, пофарбована олійною фарбою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴



