
Почаївська Пресвята Богородиця ікона 51х47см
5 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 14269-y
Відправка з 09 травня 2026+380685599807
- +380 (95) 095-81-00замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ікона Почаївської Божої Матері у широкому багеті. Карбування на вибивання по міді, ручна робота. Внутрішня рама позолочена за склом, дерево ясен, ікона запаяна з обох боків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 510 мм |
| Дата виробництва | XXI век |
| Довжина | 45 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 470 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 200 ₴



