
Хресна дорога, плити 38*31 см, 12шт. (можна вставити в рамку 40*35см)
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14090-v
+380685599807
- +380 (95) 095-81-00замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ціна вказана за одну плиту.
Шикарний асортимент храмових ікон та ікон для дому та офісу в інтернет магазині церковного начиння "трикірій"! Ікона мала ручної роботи зі склом. На спецзамовлення виготовимо таку ікону розміром 80х60см або 120х80см. Кіот в іконі з дерева, пофарбований під темний лак. Підкладка ікони, фон - плівка металізована з тисненням православного рельєфу з вставками розпису емаллю. Ікона дуже красиво виглядає вживу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴










