Ікона з каміння бурштину на замовлення для дому, або на дарунок. Образ Святого може бути на вибір по каталогу. Розміри ікон можуть бути: 20х30 см, 30х40 см, 30х50 см, 40х60 см, 60х80 см, 80х120 см. Ціни і терміни виконання уточнюйте по контактам на сайті. Ручна робота, висока якість виконання. Оригінал ікони може дещо відрізнятись від фотографії на сайті, ікона виготовляється на замовлення майстром.
Рекомендуємо ознайомитися з іншими розділами ікон на нашому сайті:
- Ікони для вінчання, на весілля в асортименті
- Ікони мірні з дерева на хрещення дитини на заказ
- Ікони виготовлені на пластиці пвх, композиті, булаті або камені
- Ікони подарункові ручної роботи з декором Образу кристалами сваровськи
- Ікони іменні в дерев'яних кіотах зі склом
- Ікони великі храмові виготовлені за спецзамовленням
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Камінь |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴




