
Лавка із дубу без спинки 1м на кладовище
2 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12028
+380 (95) 095-81-00
замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дубова лавка без спинки з ніжками для монтажу в бетон.
Надійний та естетичний виріб для облаштування місця пам’яті на кладовищі. Виготовлена з натурального дуба, вона має високу міцність, стійкість до погодних умов і тривалий термін експлуатації. Лаковане покриття підкреслює природну текстуру дерева.
Розмір: 100*35 см, висота лавки 89 см, вага 13,5 кг
Діаметр труби 3 см
🔹 Матеріал: дуб, обробка має захисне покриття, стійке до впливу зовнішнього середовища.
📏 Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами під замовлення.
🎨 Колір лакування — на вибір.
🔻 Перегляньте також:
arget="_self">Хрести та обрешітки для могили, Лавки та столи на кладовище, Лампадки та свічки на могилу, Поминальні товари та друкована продукція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Лавка |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Лак |
| Різьба | Чпу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴









