Ікона різьблена Таємна Вечеря з вільхи 61×34 см
Шикарний асортимент храмових ікон та ікон для дому та офісу в інтернет магазині церковного начиння Трикирий! Ікона мала ручної роботи зі склом. За спецзамовленням виготовимо розмір ікони ще більшого формату. Кіот в іконі з дерева, пофарбований. Основа ікони, фон - плівка металізована з тисненням православного рельєфу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 740 ₴





Відправка з 28 травня 2026