
Ікони дорожні з ламінацією Святий Спиридон 10х12см, українська мова
14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 11556-at
+380685599807
- +380 (95) 095-81-00замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ікони дорожні з молитвою українською мовою, з ламінацією. Ікона Святий Спиридон 10х12см
Увага! Сьогодні ми даруємо разову знижку -5% на наступну покупку в магазині "Трикірій" за відеовідгук по ВЖЕ придбаному у нас товару (в народі це "розпаковка", огляд товару, тощо). Довжина відеоролика близько 30-40 секунд або більше, при чому знімати себе не обов'язково! Але потрібно сказати де ви придбали цей товар. Надсилайте свій відгук на вайбер та замовляйте новий товар з вигодою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 120 мм |
| Вид товару | Ікона |
| Вага | 0.15 кг |
| Дата виробництва | XXI век |
| Матеріал | Картон |
| Довжина | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴


