
Ангел Хранитель ікона в ризі 14,5*13 см
990 ₴
- В наявності
- Код: 10362-olg
+380685599807
- +380 (95) 095-81-00замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ікона виготовлена методом гальванопластики, покрита шаром чистого срібла, є фрагменти золочення. Рама виготовлена з натурального дерева, пофарбована олійною фарбою.
Увага! Сьогодні ми даруємо разову знижку -5% на наступну покупку в магазині "Трикірій" за відеовідгук по ВЖЕ придбаному у нас товару (в народі це "розпаковка", огляд товару, тощо). Довжина відеоролика близько 30-40 секунд або більше, при чому знімати себе не обов'язково! Але потрібно сказати де ви придбали цей товар. Надсилайте свій відгук на вайбер та замовляйте новий товар з вигодою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 145 мм |
| Дата виробництва | XXI век |
| Довжина | 35 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴









