
Аналойна ікона у фігурному кіоті, що відкривається, кіот 42*32см (двонадесяті свята)
3 620 ₴
- Під замовлення
- Код: 10312-n
Відправка з 01 червня 2026+380 (95) 095-81-00
замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Аналойна ікона у фігурному кіоті, що відкривається, кіот 42*32см, лік 20×30см (двонадесяті свята) 24 сюжети
У нашому каталозі представлено відмінний вибір храмових ікон та ікон для дому та офісу в інтернет магазині церковної начиння трикирій! Ікона мала ручної роботи зі склом. Можливі розміри ікон 35х30см, 120х60см, або 110х80см в фігурному кіоті. На спецзамовлення виготовимо розмір ікони ще більшого формату. Кіот в іконі з дерева, пофарбований. Підстава ікони, фон - плівка металізована з тисненням православного рельєфу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 3 кг |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 420 мм |
| Дата виробництва | XXI век |
| Довжина | 45 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 620 ₴


