
Складень: Касперівська ікона Божої Матері з хрестом, Арх.Михайло, Арх.Гавриїл
2 860 ₴
- Під замовлення
- Код: 9361-im
Відправка з 04 травня 2026+380685599807
- +380 (95) 095-81-00замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ікона на дошці, шпон (ясен), шпонки, ковчег, поліграфія, декоративні облямівки та каміння, фарби, лак. 28х43х1,8см.
Можна виготовити більшого розміру 40х60х1,8 см (на замовлення)
Увага! Сьогодні ми даруємо разову знижку -5% на наступну покупку в магазині "Трикірій" за відеовідгук по ВЖЕ придбаному у нас товару (в народі це "розпаковка", огляд товару, тощо). Довжина відеоролика близько 30-40 секунд або більше, при чому знімати себе не обов'язково! Але потрібно сказати де ви придбали цей товар. Надсилайте свій відгук на вайбер та замовляйте новий товар з вигодою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 кг |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 250 мм |
| Дата виробництва | XXI век |
| Довжина | 20 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 860 ₴




