
Спускна ікона велика Почаївської Богородиці 85х72см
15 500 ₴
- В наявності
- Код: 8075-v
+380 (95) 095-81-00
замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різьба по дереву, золочення, ікона літографія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Вид товару | Ікона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 500 ₴






