
Спускна ікона мала Почаївської Богородиці 45х38 см
11 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 8073-v
Відправка з 30 квітня 2026+380 (95) 095-81-00
замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різьба по дереву, золочення, ікона літографія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Вид товару | Ікона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 200 ₴

