
Ікони літографія різних Святих з ламінуванням 10х6,5см
4 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8053-ch
+380685599807
- +380 (95) 095-81-00замовлення
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ікони літографічні різних Святих з ламінуванням 10х6,5см
Також можуть бути ікони друковані різних Святих 10х12см, (під замовлення від 10шт. Одного Образа святого)



Увага! Сьогодні ми даруємо разову знижку -5% на наступну покупку в магазині "Трикірій" за відеовідгук по ВЖЕ придбаному у нас товару (в народі це "розпаковка", огляд товару, тощо). Довжина відеоролика близько 30-40 секунд або більше, при чому знімати себе не обов'язково! Але потрібно сказати де ви придбали цей товар. Надсилайте свій відгук на вайбер та замовляйте новий товар з вигодою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.15 кг |
| Вид товару | Ікона |
| Висота | 80 мм |
| Дата виробництва | XXI век |
| Довжина | 1 мм |
| Матеріал | Картон |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 ₴










