
Аналойні ікона у відчиненому фігурному кіоті, розмір кіота 34 * 40, лик 21 * 28, 28 сюжетів
2 850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5991-n
+380 (95) 095-81-00
замовленняповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Аналойні ікона у відчиненому фігурному кіоті, розмір кіота 34 * 40, лик 21 * 28, 28 сюжетів
У нашому каталозі представлено відмінний вибір храмових ікон та ікон для дому та офісу в інтернет магазині церковної начиння трикирій! Ікона мала ручної роботи зі склом. Можливі розміри ікон 35х30см, 120х60см, або 110х80см в фігурному кіоті. На спецзамовлення виготовимо розмір ікони ще більшого формату. Кіот в іконі з дерева, пофарбований. Підстава ікони, фон - плівка металізована з тисненням православного рельєфу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴






