Ікона-трійник , розмір в розгорнутому вигляді 53,5*21*3,5 см
Увага! Сьогодні ми даруємо разову знижку -5% на наступну покупку в магазині "Трикірій" за відеовідгук по ВЖЕ придбаному у нас товару (в народі це "розпаковка", огляд товару, тощо). Довжина відеоролика близько 30-40 секунд або більше, при чому знімати себе не обов'язково! Але потрібно сказати де ви придбали цей товар. Надсилайте свій відгук на вайбер та замовляйте новий товар з вигодою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ікона |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴





