Ікони на дереві ручної роботи. Стилізовані під лист з використанням акрилових художніх фарб, акрилового гелю, золота та художнього лаку. Дошка виготовлена з вологостійкої фанери, тонована та лакована меблевим лаком. Ціна на сайті вказана на розміри ікон з номерами №2,6,7,8. Інші розміри таких ікон коштують дорожче, взнавайте ціни за контактним номером на сайті або в переписці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид товара | Икона |
| Материал | Дерево |
| Дата производства | XXI век |
| Высота | 200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 20 мм |
| Вес | 1 кг |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴







