Ікони на дереві ручної роботи. Стилізовані під лист з використанням акрилових художніх фарб, акрилового гелю, золота та художнього лаку. Дошка виготовлена з вологостійкої фанери, тонована та лакована меблевим лаком. Ціна на сайті вказана на розміри ікон з номерами №2,6,7,8. Інші розміри таких ікон коштують дорожче, взнавайте ціни за контактним номером на сайті або в переписці.
Увага! Сьогодні ми даруємо разову знижку -5% на наступну покупку в магазині "Трикірій" за відеовідгук по ВЖЕ придбаному у нас товару (в народі це "розпаковка", огляд товару, тощо). Довжина відеоролика близько 30-40 секунд або більше, при чому знімати себе не обов'язково! Але потрібно сказати де ви придбали цей товар. Надсилайте свій відгук на вайбер та замовляйте новий товар з вигодою!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 1 кг |
| Вид товара | Икона |
| Высота | 250 мм |
| Дата производства | XXI век |
| Длина | 20 мм |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴






Отправка с 30 апреля 2026