Виготовимо макети рисунків для Вікон капличок, церкви, біблійні сюжети, різні християнські символи на самоклеючій плівці оракал. Ви можете самі прикрасити вікна або двері свого Храму! На розробку макету потрібно кілька днів. У нас індивідуальний підхід до кожного замовлення! З усіх питань пишіть або телефонуйте за номерами на сайті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Высота | 1000 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Упаковка | Пакет |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 0.5 мм |
| Покрытие | Без покрытия |
| Материал | Полипропилен |
Информация для заказа
- Цена: 770 ₴/кв.м



Отправка с 27 мая 2026