Ікони з зображенням святих, чиїми іменами назвали членів сім'ї при хрещенні називають сімейними або ж родовими.
Тут можуть бути зображені відразу кілька святих - покровителів, чиї імена носять подружжя, діти, бабусі, дідусі. Також можуть зображуватися і покровителі вже померлих родичів.
Зверху зазвичай знаходиться образ Спасителя або Божої Матері, ангелів або Архангелів.
У нас можна з легкістю зробити замовлення, яке буде враховувати індивідуальну ситуацію та Ваші побажання.
Ікони на дереві ручної роботи. Стилізовані під лист з використанням акрилових художніх фарб, акрилового гелю, золота та художнього лаку. Дошка виготовлена з вологостійкої фанери, тонована та лакована меблевим лаком. Ціна на сайті вказана на розміри ікон з номерами №2,6,7,8. Інші розміри таких ікон коштують дорожче, взнавайте ціни за контактним номером на сайті або в переписці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид товара | Икона |
| Материал | Дерево |
| Дата производства | XXI век |
| Высота | 270 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 20 мм |
| Вес | 1 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 860 ₴







Отправка с 08 мая 2026